Příjemný malý rodinný pension v obci Janov u Hřenska nabízí ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích. Interiéry penzionu jsou velmi zajímavě řešeny, posedět můžete v restauraci či v malé, ale velmi útulné vinárně. K pensionu patří velmi hezká zahrada s venkovním bazénem a terasami, která je jako stvořená k odpočinku a kde si mohou nerušeně hrát Vaše ratolesti. Obec Janov se nachází pouhé 3 km od soutěsek řeky Kamenice a 5 km od Pravčické Brány. Pro příznivce golfu, ale i pro  ty, kteří tuto hru nezkusili je v obci  k dispozici golfové hřiště, kde si za poplatek můžete zahrát a naučit tuto zajímavou hru. Ubytování není bohužel vhodné pro děti do dvou let.

Vybavení:

Pension 51 najdete uprostřed obce a nabízí Vám celoroční ubytování o celkové kapacitě 12-15 lůžek včetně přistýlek. Jeden čtyřlůžkový, tři třílůžkové a jeden dvoulůžkový pokoj. K využití se nabízí restaurace s barem pro 16 osob, uzavřené parkoviště, úschovna horských kol a motorek, příjemné posezení na terase nebo v zahradě.
Pokoje jsou vybaveny TV se SAT, rádiem. Některé pokoje jsou se a sociálním zařízením a některé bez. Oba podkrovní pokoje mají sdílné sociální zařízení.
Je zde možnost využít venkovní bazén.

Možnosti v lokalitě:

Bowling, Cyklostezky, Divadlo, Fitness centrum, Golf, Historické památky, Horolezectví, Houbaření, Jezdecký klub, Koupaliště, Krytý bazén, Muzea, Nákupní možnosti, Procházky po okolí, Rybolov, Tenis.

Tipy na výlety:

Pravčická brána
Soutěsky na řece Kamenici
Národní park České Švýcarsko,5km Německo,
Děčín-ZOO,zámek,muzeum.Zámek-Benešov n.Ploučnicí.
Kamenický Šenov-muzeum skla,Panská skála.
Nový Bor-sklárny.
check-in 16:00

check-out 10:00